fbpx
SF-banner-in-line-MS-2019

In-line kurzy pro děti z mateřských škol

Ski Fanatic outdoorová organizace pořádá v měsících duben, květen a červen 2020 kurz in-line bruslení pro děti ze smluvních mateřských škol starších 4 let. Kurz se skládá z pěti půldenních lekcí (dopolední nebo odpolední) výuky jízdy na in-line bruslích pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilé. Začátečníci by se měli naučit základním pohybům na in-line bruslích, pokročilí už se budou učit náročnější prvky jízdy na in-line bruslích.

Místo konání kurzu:
malá hala Tipsport areny Pardubice / in-line plocha zimní stadion Chrudim

Cena zahrnuje:
10 hodin výuky jízdy na in-line bruslích v pěti lekcích, pronájem sportovišť, doprava od MŠ a zpět, svačinka na každé lekci, pojištění storno poplatků. Platba proběhne až v roce 2020 před zahájením kurzu, informace ke kurzu a platební podmínky Vám zašleme až během března 2020 do emailu!

Půjčení in-line bruslí a chráničů:
Cena půjčovného je 250 Kč in-line brusle na celý kurz a chrániče 50 Kč na celý kurz. Dětem budou při každé lekci zapůjčeny brusle v odpovídající velikosti a chrániče loktů, kolen a zápěstí

Absolvováním kurzu získáváte magnetku Skifanatíka, při nasbírání 5 magnetek v rámci jednoho školního roku včetně letních prázdnin získáváte odměnu!

Přihlášení proveďte ve své mateřské škole, vyplněním a odevzdáním přihlášky, kterou obdržíte ve své školce, a to nejpozději do 18. 9. 2019.  Veškeré další informace budou zasílány emailem.

Napsat komentář

cs_CZCzech
en_USEnglish cs_CZCzech