fbpx
SF-banner-lyze-MS-novinka-2019

Lyžování pro děti z mateřských škol

Ski Fanatic outdoorová organizace pořádá v měsících leden, únor a březen 2020 lyžování pro děti ze smluvních mateřských škol. Lyžování se skládá z deseti vyučovacích hodin obsažených v pěti lekcích a je určeno pro děti starší 4 let. Náplní lyžování je skupinová výuka základních i pokročilých lyžařských dovedností. Děti budou rozděleny do skupin dle míry svých dovedností (5 dětí na jednoho instruktora). Cílem je naučit děti základním lyžařským dovednostem, zdokonalit techniku lyžování a naučit bezpečnému pohybu a chování na sjezdovkách.

Místo konání:
Ski areál Hlinsko

Cena zahrnuje:
5 lekcí – 10 hodin výuky lyžování, dopravu autobusem tam i zpět, jízdné na vlecích v celém areálu, storno pojištění, občerstvení (na každé lekci svačinka a pitný režim).

Zapůjčení lyžařské výzbroje: 
Celosezónní zapůjčení lyžařské výzbroje (lyže, boty, helma) je možné zařídit v půjčovně Wiki ve Slatiňanech http://www.wiki.cz/. Cena zapůjčení je 1410,- Kč. Půjčení je možné provést pouze s vytištěným potvrzením rezervace kurzu, které Vám bude zasláno emailem. Celosezónní zapůjčení lyžařské výzbroje (lyže, boty, helma) je možné zařídit i v půjčovně Ski klubu Hlinsko. Cena zapůjčení je 1500,- Kč.

Absolvováním kurzu získáváte magnetku Skifanatíka, při nasbírání 5 magnetek v rámci jednoho školního roku včetně letních prázdnin získáváte odměnu!

Přihlášení proveďte ve své mateřské škole, vyplněním a odevzdáním přihlášky, kterou obdržíte ve své školce, a to nejpozději do 18. 9. 2019.  Veškeré další informace budou zasílány emailem.

Napsat komentář

cs_CZCzech
en_USEnglish cs_CZCzech