nabor

Kariéra ve Ski Fanatic

Pojď a přidej se do naší party!

Nabízíme volná pracovní místa na tyto pozice:

INSTRUKTOR LYŽOVANÍ A SNOWBOARDINGU

požadujeme:

  • spolehlivost
  • kladný vztah k dětem
  • časová flexibilita
  • samostatnost
  • výhodou licence instruktor lyžování/snowboardingu – nemáš – uděláš si ho u nás a domluvíme-li se na spolupráci, kurz za tebe částečně zaplatíme

nabízíme:

  • práci po celou zimní sezónu
  • firemní oblečení
  • dotované ubytování
  • jízdné ve skiareálu Hlinsko zdarma
  • wellness ve skiareálu zdarma
  • práce v mladém kolektivu
  • ohodnocení od 150 Kč za hodinu výuky

ANIMÁTOR NA ŠKOLÁCH V PŘÍRODĚ

požadujeme:

  • kreativita

nabízíme:

  • hrazená strava a ubytování
  • práce na čistém vzduchu
  • ohodnocení od 4500 Kč/týden

Popis pracovní pozice:

Jedná se o práci v mladém kolektivu. Společně realizujeme připravený program na školách a školkách v přírodě. Se školou jsme na pobytu většinou od pondělí do pátku. Rádi přivítáme kreativní a nápadité kolegy do týmu.

INSTRUKTOR NA INLINE BRUSLÍCH

požadujeme:

  • zkušenosti s jízdou na inline bruslích
  • licence instruktor in-line bruslení výhodou – nemáte-li, zdarma si uděláte u nás

nabízíme:

  • ohodnocení od 130 Kč za hodinu výuky

Instruktorem na plný úvazek

Ze sezónní brigády jsme vytvořili profesy. Splň si své sny a staň se profíkem. Jsi schopen pracovat s dětmi nebo vést skupinu v oblasti volnočasových a sportovních aktivit po celý rok? Nedělá ti problém nasadit lyže, nasednout na kolo, odjet na inline bruslích nebo vést aktivity s dětmi? Máš hlavu plnou kreativních myšlenek a nápadů?

Jsi u nás správně a hledáme právě tebe. Staň se u nás profesionálem v oblasti volnočasových aktivit a to nejen pro děti.

Nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu plném kreativního myšlení
  • celoživotní vzdělávání v oblasti volnočasových a sportovních aktivit, v oblasti psychologie, v oblasti vedení kolektivu a další
  • rozmanitost a různorodost prací

Požadujeme:

  • kreativitu
  • časovou flexibilitu

Na tuto pozici je uspořádán přijímací pohovor!!!

Kontaktuj nás
 na skifanatic.cz@gmail.com nebo pro více informací volejte 775 022 650.

Napsat komentář

cs_CZCzech
en_USEnglish cs_CZCzech