fbpx
nabor

Kariéra ve Ski Fanatic

Pojď a přidej se do naší party! 


Nabízíme volná pracovní místa na tyto pozice:

INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU

OSVČ/DPP

Hledáme do týmu spolehlivého nadšence zimních sportů, který má rád děti, je samostatný, kreativní a časově flexibilní. Pokud máš licenci instruktor lyžování/snowboardingu je to bonus. Pokud ne, absolvuješ kurz přímo pod vedením našich akreditovaných instruktorů za velmi zvýhodněných podmínek. Výuka lyžování probíhá většinou ve skiareálu Hlinsko, případně v místě lyžařských kurzů. Práce je vhodná i pro mladší 18 let.

Co nabízíme? 70% dotaci na cenu kurzu, pokud u nás odpracuješ 80 hodin za zimu. Odměna za hodinu začíná na 150 Kč (možnost navýšení na 170 Kč již v prvním roce).

Co je samozřejmostí? Jistá práce po celou zimní sezónu v mladém kolektivu a firemním oblečení. Jízdné a wellness ve skiareálu Hlinsko zdarma a dotované ubytování.


ANIMÁTOR NA ŠKOLÁCH V PŘÍRODĚ

DPP/OSVČ

Do našeho týmu hledáme nadšence, který má kladný vztah k dětem, k přírodě, ke sportu, je kreativní, samostatný a časově flexibilní. Pro MŠ a ZŠ připravujeme kompletní animační programy zaměřené nejen na sportovní aktivity.

Co nabízíme? Ohodnocení 4 500 – 7 000 Kč za týden (většinou pondělí – pátek), ubytování, stravu a firemní oblečení.


INSTRUKTOR NA INLINE BRUSLÍCH

DPP/OSVČ

Ski Fanatic nabízí in-line kurzy pro MŠ i ZŠ a individuální lekce. Pro tyto kurzy hledáme pokročilého in-line bruslaře, který chce pracovat s dětmi, je časově flexibilní, kreativní a samostatný. Pokud máš licenci instruktora in-line bruslení, je to bonus. Pokud ne, můžeš ji získat u nás, a to zcela zdarma!

Platové ohodnocení začíná na 130 Kč za hodinu.

INSTRUKTOR PARKOUR

DPP/OSVČ

Pro letní příměstské tábory, školy v přírodě a kurzy všeobecné sportovní přípravy hledáme nadšence parkouru, který to umí s dětmi, je kreativní a časově flexibilní. Finanční ohodnocení dohodou.

INSTRUKTOREM NA PLNÝ ÚVAZEK

HPP/OSVČ

Ze sezónní brigády jsme vytvořili profesi. Splň si své sny a staň se profíkem. Jsi schopen pracovat s dětmi nebo vést skupinu v oblasti volnočasových a sportovních aktivit po celý rok? Nedělá ti problém nasadit lyže, nasednout na kolo, odjet na in-line bruslích nebo vést aktivity s dětmi? Máš hlavu plnou kreativních myšlenek a nápadů? Jsi časově flexibilní, samostatný a spolehlivý?

Jsi tu správně a hledáme právě tebe. Staň se u nás profesionálem v oblasti volnočasových aktivit nejen pro děti. Práce v mladém kolektivu plném kreativního myšlení je u nás samozřejmostí. Stejně tak celoživotní vzdělávání v oblasti volnočasových a sportovních aktivit, v oblasti psychologie, vedení kolektivu a dalších oblastech, které posunou dál tebe i naši práci. Navíc dostaneš firemní oblečení.

Kontaktuj nás
Chceš se přidat k nám do týmu nebo máš nějaké otázky? Napiš na michal@skifanatic.cz nebo volej 604 797 337. CV nepotřebujeme. Zajímá nás, proč u nás chceš pracovat a proč máš rozšířit náš tým právě TY. Těšíme se!

Napsat komentář

cs_CZCzech
en_USEnglish cs_CZCzech