Akreditované kurzy


Pod záštitou ČSLŠ a akreditací MŠMT organizujeme základní i pokročilé instruktorské kurzy lyžování a snowboardingu. Kurzy jsou určeny pro zájemce z řad veřejnosti, zájmových organizací, základních a mateřských škol, dětských domovů, domovů dětí a mládeže nebo jakýchkoli jiných organizací pracujících s dětmi a mládeží nebo jen pro ty co si to chtějí zkusit a dokázat, že na to mají, protože je to baví. 

Základní kurzy lyžování nebo snowboardingu – Ve spolupráci s Českým svazem lyžařských škol pořádáme akreditované kurzy Instruktor základního lyžování nebo Instruktor základního snowboardingu v rozsahu 60 – ti hodin. Na kurzu získáte základní poznatky o metodice a výuce lyžování nebo snowboardingu, zlepšíte si lyžařskou nebo snowboardovou techniku, naučíte se různé fígle a poznáte řadu krásných her a cvičení jak snadno a efektivně naučit někoho lyžovat nebo jezdit na snowboardu. Úspěšní absolventi obdrží licenci Instruktor základního lyžování – tato licence opravňuje držitele učit veřejnost lyžování na území ČR. Kurz je prvním stupněm vzdělání v systému ČSLŠ a opravňuje držitele k dalšímu vzdělávání a k možnému získání mezinárodní známky IVSI, která je platná na územích lyžařských velmocí jako je Rakousko, Německo, Itálie…a další. Základní kurzy jsou realizovány ve Ski areálu Branná v Jeseníkách.

Aktuálně vypsaný kurz 9. – 15. 12. 2018 Branná v Jeseníkách.

Pokročilé kurzy Instruktor lyžování – kurz je realizován v rozsahu 150 – ti hodin a úspěšného absolventa opravňuje k získání živnostenského oprávnění v oblasti výuky lyžování a jedná se o základní předstupeň před získáním mezinárodní známky IVSI a IVSI card. Kurzy probíhají většinou na jaře na rakouském ledovci Hintertux.

Jarní termín připravujeme….


OBJEDNAT KURZ

cs_CZCzech
en_USEnglish cs_CZCzech