fbpx
SF-banner-SPORTOVKY-novinka-2019

Kroužek všeobecné sportovní přípravy „SPORTOVKY“

Základy parkour, gymnastiky, atletiky, míčové hry, pohybové hry, netradiční hry, úpolové hry, lyžování, in-line bruslení, cyklistika, to vše Vám nabízí Ski Fanatic v celoročním kroužku Všeobecné sportovní přípravy „Sportovky“.

 1. Kroužek je určen pro děti od 4 let. Pro děti, které nechtějí být nucené k maximálním výkonům a chtějí se pohybem pouze bavit a užívat si ho je tento kroužek správnou volbou. Děti docházející do specializovaných sportovních oddílů ho mohou využít pro zpestření a zkvalitnění sportovní přípravy.Kroužky se uskuteční v Chrudimi (pondělky), ve Slatiňanech (úterky), Pardubicích – Polabinách (středy), Pardubicích – Pardubičkách (čtvrtky). Děti budou rozdělené do 3 věkových kategorií (4-6, 6-8 a 9-12) nebo dle úrovně pohybových dovedností.

  Cena kroužku 1550 Kč / pololetí,

  při přihlášení a zaplacení celého roku je cena 1450 Kč za pololetí.
  Přihlášení do 13. 9. 2019 na www.skifanatic.cz

   

 2. Základy gymnastiky, atletiky, míčové hry, pohybové hry, netradiční hry, úpolové hry a in-line bruslení, to vše Vám nabízí Ski Fanatic v kroužku Všeobecné sportovní přípravy „Sportovky“.Kroužek je určen pro děti z MŠ Ždírec nad Doubravou od 4 let. Pro děti, které nechtějí být nucené k maximálním výkonům a chtějí se pohybem pouze bavit a užívat si ho je tento kroužek správnou volbou. Děti docházející do specializovaných sportovních oddílů ho mohou využít pro zpestření a zkvalitnění sportovní přípravy.

  Kroužek bude organizován ve spolupráci s MŠ Ždírec nad Doubravou v tělocvičně školy. Kroužek proběhne 20× za školní rok, 10× za pololetí a bude realizován každý pátek od 14.00 do 15.00 hod. Časy se ještě mohou měnit podle přesného rozpisu tělocvičny.

  Cena kroužku 900 Kč / pololetí, 

  při přihlášení a zaplacení celého roku je cena 850 Kč za pololetí.
  Přihlášení do 20. 9. 2019 na www.skifanatic.cz


Absolvováním obou pololetí získáváte magnetku Skifanatíka, při nasbírání 5 magnetek v rámci jednoho školního roku včetně letních prázdnin získáváte odměnu!!!!!

Přihlášení a více informací na ZDE.

LEAVE COMMENT

en_USEnglish
cs_CZCzech en_USEnglish