fbpx
SF-banner-lyze+snb-ZS-novinka-2019

Lyžování & snowboarding pro děti ze základních škol

Ski Fanatic outdoorová organizace pořádá v měsících leden, únor a březen 2020 lyžování a snowboarding pro děti ze základních škol. Kurz se skládá z deseti vyučovacích hodin obsažených v pěti lekcích a je určen pro žáky prvního stupně ZŠ. Náplní kurzu je skupinová výuka základních i pokročilých lyžařských a snowboardových dovedností. Děti budou rozděleny do skupin dle míry svých dovedností (5 dětí na jednoho instruktora). Cílem je naučit děti základním lyžařským a snowboardovým dovednostem, zdokonalit techniku jízdy a naučit bezpečnému pohybu a chování na sjezdovkách.

Místo konání:

Ski areál Hlinsko

Cena zahrnuje:
5 lekcí – 10 hodin výuky lyžování, dopravu autobusem tam i zpět, jízdné na vlecích v celém areálu, storno pojištění, občerstvení (na každé lekci svačinka a pitný režim).

 

Zapůjčení lyžařské výzbroje:
Celosezónní zapůjčení lyžařské výzbroje (lyže, boty, helma) je možné zařídit v půjčovně Wiki ve Slatiňanech http://www.wiki.cz/. Cena zapůjčení je 1410 Kč. Půjčení je možné provést pouze s vytištěným potvrzením rezervace kurzu, které Vám bude zasláno emailem. Celosezónní zapůjčení lyžařské výzbroje (lyže, boty, helma) je možné zařídit i v půjčovně Ski klubu Hlinsko. Cena zapůjčení je 1500 Kč.

Absolvováním kurzu získáváte magnetku Skifanatíka, při nasbírání 5 magnetek v rámci jednoho školního roku včetně letních prázdnin získáváte odměnu!

Přihlášení:
Elektronicky do 30. 9. 2019 na www.skifanatic.cz!

LEAVE COMMENT

en_USEnglish
cs_CZCzech en_USEnglish