fbpx

outdoorová organizace

Naše organizace má 3 stálé zaměstnance. Během roku u nás působí až 100 brigádníků. Našich aktivit se za rok zúčastní 35 stovek dětí. Spolupracujeme se 100 školami. Děti nám obvykle říkají „Šmoulové“. Některé naše aktivity jsou i pro děti se specifickými potřebami.

image description

zimní aktivity

Profesionální výuka lyžování a snowboardingu, jak pro nejmenší, tak pro dospělé.

image description

letní aktivity

Organizace letních táborů a kurzů zaměřených na letní sporty.

image description

celoroční aktivity

Celoroční organizace kroužků všeobecné sportovní přípravy.

o ski fanatic

proč to děláme a jak to cítíme

- NÁŠ CÍL -

Ski Fanatic tvoří tým mladých a kreativních lidí. Naším společným cílem je dětský smích, kterého se snažíme dosáhnout aktivním a smysluplným vyplněním volného času dětí. Vytváříme různé animační programy, učíme a zdokonalujeme nejen děti ve sportovních aktivitách jako in-line bruslení, lyžování, snowboarding nebo jízda na kole. Snažíme se děti přivést k aktivnímu pohybu pomocí kroužků Všeobecné sportovní přípravy. Rádi mezi sebe přijímáme nové a perspektivní lidi. Vzděláváme dospělé a téměř dospělé formou akreditovaných kurzů v oblastech výuky lyžování, snowboardingu a in-line bruslení. Dáváme možnost volby a k ničemu nikoho nenutíme. Nebráníme se jakékoli smysluplné spolupráci a snažíme se svoji práci dělat naplno, kvalitně, zodpovědně a lidsky. Řídíme se heslem „spokojené dítě = spokojený rodič a je nám blízký citát pana Wericha: „Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je“. My věříme, že jsme všichni na správných místech a děláme to, co máme dělat a co umíme dělat nejlépe.

- HISTORIE -

Ski Fanatic vznikl v prosinci 2010 jako lyžařská škola nabízející výuku lyžování pro veřejnost. Naší vizí bylo a stále je dělat vše poctivě a kvalitně. Nikdy jsme netvrdili, že děláme něco jinak, ale snažili jsme se dělat vše naplno v co nejvyšší možné kvalitě. V roce 2011 jsme začali pořádat kurzy pro mateřské školy a tím to všechno začalo. Postupem času jsme se snažili nabídnout školám, které se účastnili zimních aktivit i aktivity v jarních měsících a začali jsme pořádat cyklistické kurzy, kurzy in-line bruslení a animační programy na školách v přírodě pro mateřské a základní školy. Organizováním příměstských táborů a celoročních kroužků Sportovek jsme rozšířili naši nabídku pro veřejnost. Snažíme se, aby na prvním místě všech našich aktivit byla spokojenost dětí, rodičů a pedagogů.

Naším společným cílem je dětský smích.
en_USEnglish
cs_CZCzech en_USEnglish