fbpx

PRO ŠKOLY

 


CYKLOKURZY

Kurz pro MŠ se skládá z pěti lekcí a je realizován v blízkém okolí mateřské školy. Děti si osvojí bezpečnost silničního provozu, základní dovednosti a pravidla jízdy na kole a jízdy ve skupině. Děti jsou rozděleny do skupin dle úrovně dovedností.  Kurz je určen pro děti od 3 let.

Kurz pro ZŠ zajišťujeme jednodenními cyklovýlety v blízkém okolí škol na nejbližších cyklostezkách, lesních a polních cestách. Žáci si osvojí základy bezpečnosti, dopravní výchovy, základy jízdy ve skupině, zásady správného přehazování a jízdu přes překážky. V případě potřeby zajistíme autobusovou dopravu a přepravu kol.  


ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Zajišťujeme kompletní animační programy na školy v přírodě pro MŠ a ZŠ.  Zajistíme Vám nejen animační program, ale také dopravu, ubytování, animátory, zdravotníka, materiální a sportovní vybavení. Máme stálou nabídku programů, ale program vám připravíme dle vašich přání a požadavků na míru. 

Naše animační programy jsou založeny na vzájemné spolupráci animátorů a pedagogických pracovníků. Cílem našich programů jsou spokojené děti, které si užijí týden plný her, legrace a sportovního vyžití.


ADAPTAČNÍ KURZY

Zajišťujeme kompletní adaptačně sportovní kurzy pro 2. stupeň ZŠ a SŠ.  Zajistíme Vám nejen program, ale také dopravu, ubytování, instruktory, zdravotníka, materiální a sportovní vybavení. Sportovní program vám připravíme dle vašich přání a požadavků na míru formou skupinových a individuálních aktivit.  

Naše programy jsou založeny na vzájemné spolupráci instruktorů a pedagogických pracovníků. Cílem našich programů jsou spokojení klienti, kteří si užijí dny plné sportovních aktivit. 


IN-LINE KURZY

In-line kurz pro MŠ

Kurz se skládá z 5 – ti dvouhodinových lekcí, které se konají v jarních měsících. Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. Děti si osvojí základní bezpečnosti, správného postoje, padání, vstávání, samotné jízdy až po začátky freestelu. Výhodou je rozdělení do několika menších skupinek dle výkonnosti. 

In-line kurz pro ZŠ

Kurz se skládá z 5 – ti dvouhodinových lekcí, které se konají v jarních měsících. Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. Žáci budou rozděleni do několika menších skupinek dle výkonnosti od úplných začátků bezpečnostních pravidel a základních postojů až po základy freestylu a vyjížděk na stezku.


KURZY LYŽOVÁNÍ PRO MŠ a 1. STUPEŇ ZŠ

Kurz se skládá z 5 – ti dvouhodinových lekcí, které se konají po dobu zimních měsíců pravidelně jeden den v týdnu, dle aktuálního rozpisu pro každou MŠ a ZŠ. Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé lyžaře nebo snowboardisty, kteří se zdokonalují ve skupinové výuce lyžování nebo snowboardingu pod vedením licencovaných instruktorů.

KURZY LYŽOVÁNÍ PRO 1. a 2. STUPEŇ ZŠ A SŠ

Pobytový lyžařský kurz

Na váš lyžařský kurz zajistíme ubytování se stravou, dopravu, zdravotníka, skipasy, komunikaci se ski areálem, výuku lyžování a snowboardingu profesionálními instruktory pod vedením lektora lyžování a člena metodických komisí ČSLŠ a AISS. 

Jak probíhá výuka?

Žáci jsou rozděleni do skupin po 8 – 10 žácích na instruktora dle výkonnosti. Výuka probíhá každý den v dopolední i odpoledních hodinách s jednou půldenní pauzou. Program je zajištěn včetně večerních tematických přednášek. 

 • Zajistíme ubytování, zdravotníka, licencované instruktory, dopravu
 • Zaštítíme lyžařskou výuku licencovanými instruktory ve vámi vybrané lokalitě nebo Vám sami lokalitu vybereme

Pokud si budete chtít zorganizovat svůj lyžařský výcvik sami a budete chtít pouze naše zkušené instruktory, neváhejte se ozvat.

Lyžařský kurz s dopravou

Lyžařský kurz probíhá vždy v dopoledních hodinách od pondělí do pátku nebo případně v kratším intervalu (dle požadavků). Žáci ráno odjíždí s pedagogickým dozorem do Ski areálu Hlinsko, kde si je přeberou instruktoři. Výuka lyžování nebo snowboardingu probíhá od 8.30 do 12 hodin s pauzou na svačinu. Žáci jsou rozděleni do skupin podle výkonnosti od začátečníků po pokročilé lyžaře v počtu 8 – 10 žáků na instruktora. Ve Ski areálu je možnost nechávat lyžařské vybavení po celou dobu kurzu. Instruktoři a jízdné na vlecích jsou v ceně kurzu. 

V ceně: 

  • doprava do Hlinska a zpět k ZŠ
  • Instruktoři
  • Jízdné na vleku
  • Teplý čaj po celé dopoledne
  • Úschovna lyží 

OBJEDNAT KURZ

en_USEnglish
cs_CZCzech en_USEnglish